.

.

Жените Црно-Soled Трчање 3D Испечатени Мачки на Различни Форми на Моделот Ниска Горниот Laces Патики за Пешачење.

Жените Црно-Soled Трчање 3D Испечатени Мачки на Различни Форми на Моделот Ниска Горниот Laces Патики за Пешачење.

DEN 876.00

Количина на стоки
Това е достапна

Удобно чевли, дише и светлина : горен дел се ткаенини и стапалата се Гума.Анти-пропадна и шок-апсорбирање на единствена : Работи чевли се дизајнирани со воздушна перница за да се обезбеди амортизирање и поддршка на сила на двете нозе.Широк спектар на употреба : женски спортски чевли се погодни за одење, трчање, вежби, џогирање, туризмот, рекреација и други прилики.Мода и креативност во комбинација со 3 D насликани чевли : Тие прават спорт повеќе возбудлива со блескави бои.Повик за мода трчање се секогаш прекрасен подарок идеален особено за назад на училиште подарок, birthday (роденден), Вљубените , ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста итн.Здраво Драги Пријател Добредојдовте да ја Посетите WNFLS Онлајн Shop Specifications : Нашите производи Постојат многу модели за да изберете од.Име на производ : Мода shoes Gender : Девојки и Boys Style : 3 D Слика Design Material : canvas Size : 11x4x7inch If имате било какви прашања ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ни биде мило да ви го реши проблемот.И се надевам дека ќе уживаат во шопинг!Повеќе интересни производи prlease посета на онлајн продавница WNFLS најмалку што може да ги импресионира вас!Забелешка : Поради разликата помеѓу различни следи слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ве Молиме оставете мала боја разлика.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-5мм грешка поради прирачник за мерење.

Основните својства

Додатоци на производот