.

.

PIIHUSW У Облик Тип C до Микро USB Кабелска, 180 степени Агол USB-C Машки да Micro USB Женски Powerline Игри Кабелот Адаптер за Поддршка на Полнење и Синхронизација за Лаптоп, Мобилен ?

PIIHUSW У Облик Тип C до Микро USB Кабелска, 180 степени Агол USB-C Машки да Micro USB Женски Powerline Игри Кабелот Адаптер за Поддршка

DEN 173.52

Количина на стоки
Това е достапна

0 трансфер на податоци го оценувате до 480 Mbps Кабел Должина : 25cm 180 Аглеста USB C за Полнење и да Игра во исто време Со нашите 180 степен У облик USB-C до Микро USB Кабел, можете да го користите вашиот телефон слободно додека гледате видео, chating со пријатели, играње игри, зборувајќи за facetime.0 Микро Б Женски Функција : Податоци Sygn и Charing Висока Брзина : USB 2.0 протокол, пријави се на вашиот USB-C уреди и ужива брз пренос на податоци во висина од најмногу до 480 Mbps.Широка Употреба 1, тип C конекторот е компатибилен со Samsung Galaxy S21 S20 FE/ S20 Ултра/ S20 Плус S10 S10e S10 Плус, S9 S9 Plus, Белешка 20 10 9, A91 A81 A71 A51 A41 A70 А50 A30 A20s A10e, Galaxy Tab О7 S3 S6 LTE, Huawei P9, P10, Другар 9, Другар 10, Чест 8, 9, Мото Z4 Z3, G Моќ, G Перо, LG V60 V50 G8 G8 X Thin Q, Stylos 6 5 и со USB В порта.2 инчи (5mm). "Карактеристики Предмет : 180 Степен Аглеста Тип C до Микро USB Кабел Конектор A : U-Облик на 180° USB Тип В Машки Конектор Б : USB 2.Answer : ___________________________ NOTE : Ова У облик USB-C полнење кабел НЕ можат да работат со дебели телефон случај повеќе од 0. 2, Micro конектори компатибилен со повеќето Android уреди, како што се Галакси S8 / S7 / S6 / S5 / Edge, Имајте на ум 5 / 4 / 3, Nexus 6 P, Galaxy Tab S3, Huawei Media Pad М3; и xbox еден контролер, PS4, итн уреди со микро usb порт.ЗАБЕЛЕШКА 1.

Основните својства

Додатоци на производот