.

.

ЈАМАХА ОЕМ 2014+ F115 VF115 Масло Промена 10W30 ВАЛУТНА 4M Пониски Единица Опрема Смазка Мозоци се Пополни Заптивка NGK Искра Приклучоци LKR6E Гориво Филтер за Одржување Комплет

ЈАМАХА ОЕМ 2014+ F115 VF115 Масло Промена 10W30 ВАЛУТНА 4M Пониски Единица Опрема Смазка Мозоци се Пополни Заптивка NGK Искра Приклучоци

DEN 4078.80

Количина на стоки
Това е достапна

Се вклопува во 2014+ F115 / VF115 Outboard Модели.Комплет содржи Вистински Yamalube 4 M 10 W30 ВАЛУТНА Масло, Масло Филтер, Потрошувачка Дихтунзи, Основно Гориво Филтер, NGK Искра приклучоци и повеќе.Вклучува Вистински ОЕМ Јамаха делови.Чувајте ги вашите Јамаха Outboard водење на врв перформанси со ОЕМ Вистински Јамаха Делови.Ве молиме потврдете го fitment пред да купите ако имате било какви прашања.ЈАМАХА ОЕМ 2014+ F115/ VF115 Outboard Одржување Полнење Масло Промена Кит w/ Долниот Единица Опрема Смазка КОМПЛЕТ & Искра Приклучоци НОВИ 100% ОЕМ ЈАМАХА ДЕЛОВИ Вклучува : 4 - Четвртиот на Yamalube 4 M 10 W30 Масло 1 - YAMAHA OEM на Филтерот за Масло 1 - ЈАМАХА Мотор Троши Заптивка 1 - Четвртиот на Yamalube SAE90 Опрема Смазка 2 - YAMAHA Пониски Единица Пополни/Мозоци Дихтунзи 4 - NGK Искра Приклучоци LKR6 E 1 - YAMAHA Гориво Филтер 6 D8-WS24 A-00-00 : Апликации : 2014+ F115/ VF115 - 4-мозочен УДАР OUTBOARDS.

Основните својства

Додатоци на производот