.

.

UFL да SMA Мини PCI У FL да RP-SMA Женски Ipex Конектор Pigtail WiFi Антена Продолжување Кабел (6 инчи (2 Парчиња))

UFL да SMA Мини PCI У FL да RP-SMA Женски Ipex Конектор Pigtail WiFi Антена Продолжување Кабел (6 инчи (2 Парчиња))

DEN 794.40

Количина на стоки
Това е достапна

6 инчи/ 15 см должина на Мини PCI-E У FL да RP-SMA антенски приклучок адаптер кабел.Забелешка : се користи за МИНИ PCI-E интерфејс.Не може да се користи за M. 2 (NGFF) Интерфејс.Отпорност : 50 Ohm, Metall : Бакар.Пакет Содржина : - 2 x (RP-SMA да Мини PCI-E IPX Кабел).Едноставни начини за да се поврзете и да се исклучите апликации вклучуваат Мобилните телефони, WLAN Антена, Мини PCI, Bluetooth, PDA, GPS, Летало итн. 50 Ohm.Бакар.U.FL за Мини-PCIe Картичка. 3.22 mm(Ширина). 5.3 mm(Должина). 1.13 mm(Дијаметар).Должина ние нудиме : 6 инчен(15cm), 10 инчен(25cm).

Основните својства

Додатоци на производот