.

.

Lovejoy 68514436144 Леано Железо 8S Прирабница, 1-11/16 се Роди, 5.45 OD, 3/8 x 3/16 Keyway, 1135 Инчен Фунти Објект на вртежен момент

Lovejoy 68514436144 Леано Железо 8S Прирабница, 1-11/16 се Роди, 5.45 OD, 3/8 x 3/16 Keyway, 1135 Инчен Фунти Објект на вртежен момент

DEN 1366.56

Количина на стоки
Това е достапна

Тип На Производ : Лежишта И Bushings.Објектот Пакет Димензија : 5.5 "L X 5.45" W X 2.25 " H. Точка Пакет Тежина : 4.75 lbs.Земја На Потекло : Сад.S прирабници се направени на висока јачина леано железо и се досадуваат-да-големина за лизга одговара на стандард шахти.Тие се лесно да се инсталира, се достапни од берза во широк спектар на популарната понесе големини, и се испорачуваат со два завртки сет на 90°.

Основните својства

Додатоци на производот