.

.

Puro Звук Лаборатории PuroQuiets Волумен Ограничена На Уво, Активен Бучава Поништување на Bluetooth Слушалки – Лесни Слушалки за Деца со Вграден Микрофон – Побезбеден Звук С?

Puro Звук Лаборатории PuroQuiets Волумен Ограничена На Уво, Активен Бучава Поништување на Bluetooth Слушалки – Лесни Слушалки за

DEN 2856.00

Количина на стоки
Това е достапна

Интелигентни дигиталното процесирање на сигналот незабележливо границите на јачината на звукот, така што слушателите не ни забележите.Ако имате проблем со некој од нашите производи, ние сакаме да ви помогне!Ние сакаме да им обезбеди на вашите деца со најдобрите претрес искуство е можно.Брзо надополнување на литиум-јонска батерија со вклучен USB кабел или да се префрлиш на жичен употреба со вклучени волумен-ограничување на аудио кабел.

Основните својства

Додатоци на производот