.

.

Форца RTGS-190-14 Накит Заврши и Допрете Прстен Формирање Клешти ~ Жените Прстен Големина 14mm

Форца RTGS-190-14 Накит Заврши и Допрете Прстен Формирање Клешти ~ Жените Прстен Големина 14mm

DEN 598.80

Количина на стоки
Това е достапна

* Можете да добиете совршен круг во секое време со жица до мерач 12 ~ 2. * Оваа функција ќе се направи вашите раце се направи малку помалку работа и да ви помогне да се избегне рака замор. * Опремени со барел прстен големина .

Основните својства

Додатоци на производот