.

.

Allinside Capacious Накит Кутија Организаторот за Девојки Жените Дами, 2 Слоеви СТП Кожа Накит Складирање Случај со Заклучување, birthday (Роденден), Сомот Обвивка, Бела

Allinside Capacious Накит Кутија Организаторот за Девојки Жените Дами, 2 Слоеви СТП Кожа Накит Складирање Случај со Заклучување,

DEN 815.76

Количина на стоки
Това е достапна

Мулти-прегради дизајн ви овозможува да се уредно ги организирате вашите нараквици, ѓердани, прстени, обетки и други скапоцени предмети, и тоа го прави полесно за вас да стигнат до нив, кога сте во брзање.Можете да ги зачувувате вашите ѓердани, обетки, уво studs, нараквици, и други додатоци со овој практичен организаторот.Совршен Подарок Идеја.Надгради Дизајн : Надгради earring плоча дизајн ви овозможува да ги чувате 10 пара на обетки, совршен за оние кои сакаат обетки.Или дури и мал настан за себе.И тоа, исто така, brights до вашиот соблекувалната. 1 x накит кутија.Со меки кадифени обвивка, кутијата се нуди безбеден дом за вашиот сакан накит.Со голем капацитет за складирање, овој практичен организаторот ги обединува сите различни видови на накит во едно место.Прекрасен Подарок Избор : Со едноставен и пристоен изглед, овој складирање кутија е идеален подарок за жените девојки на Денот на Вљубените, ден на Мајката, Божиќ, роденденот и годишнината ден.Идеални за вашата спална соба, и е исто така прекрасен подарок за жените девојки на Денот на Вљубените, Мајки ден, Божиќ, роденден, Денот на Благодарноста и годишнината ден.Напредни Материјал : Направени од водоотпорен СТП кожа, овој накит организатор е лесно да се чисти и може да остане убава цело време.Одличен Капацитет за Складирање : 2 слоеви и разни прегради дизајн ви овозможува да се уредно ги организирате вашите различни накит, и, исто така, ги спречува заплитане и исчезнати.Исклучителна Дома Декорација : Опремен со стилски и пристоен стил, оваа прекрасна организатор секогаш носи чувство на елеганција.

Основните својства

Додатоци на производот