.

.

Денот На Благодарноста Падне Лист Турција Помине Налепница Есен Ноктите Уметност Нокти Назад Лепак Decal Јавор Украси За Нокти Совети За Убавина 01

Денот На Благодарноста Падне Лист Турција Помине Налепница Есен Ноктите Уметност Нокти Назад Лепак Decal Јавор Украси За Нокти Совети

DEN 167.76

Количина на стоки
Това е достапна

Најпопуларните Есен модели мешана боја - Maple leaf,тиква, Турција, венец,и други денот на Благодарноста тема модели, ќе добиете повеќе од 250pcs defferent денот на Благодарноста помине decals, направете ја вашата помине уметност повеќе шарм за време на одмор.Совршен за фестивал - Голема за да се создаде вашиот уникатен прекрасна Божиќ ноктите дизајни.Тоа е забавно да се DIY помине уметност со вашето семејство или пријатели при собирање на семејството и партијата.Тоа е шарени, симпатична, и празник на духот и на фестивалот атмосфера за сите.Погодна за декорација на вашиот мобилен телефон, покана картичка, исто така.Лесен за употреба - Нашите нокти налепници се само-лепило; па само изберете ви се допадна шема, само користење пинцети кора од надвор да се држиме тоа нежно вашите нокти, со примена врз база на грб или лак ќе биде подобро.Слично на тоа, само тргни ги исклучите ако сакате да ги отстрани.Овие НЕ се вода трансфер на оние!.Здрав материјал : помине уметност налепница е здрава и животната средина, не-токсични и невкусна.Нема да наштети на ноктите.Мерење – големината на секој модел не е соодветен за кои на било ноктите.

Основните својства

Додатоци на производот