.

.

Пеперутка Помине Уметност Налепници Цвет Пеперутка Ноктите Снабдување Со Вода За Пренос На Ноктите Decals Пеперутка Фолија Помине Уметност Дизајн Пеперутки Помине У

Пеперутка Помине Уметност Налепници Цвет Пеперутка Ноктите Снабдување Со Вода За Пренос На Ноктите Decals Пеперутка Фолија Помине

DEN 191.76

Количина на стоки
Това е достапна

Здравствено Безбедно : Овие шарени пеперутка помине вода decals се направени на заштита на животната средина материјали, кои се не-токсични и да ги собере сите видови на ноктите, можете да го користите за безбедно.Опис Holographic Пеперутка Помине Уметност Фолија Налепница Цвеќиња Помине Foils Пренос на Вода Decals Тетоважа Пеперутка Налепници за Нокти Снабдување Нокти Дизајн Пеперутка Помине Украси. Влажни вашите нокти со вода.52 инчи, совршен за домашна употреба и ноктите салон.Одлично за лак, УВ гел, вештачки & доградба на акрилни нокти, итн.1 инчен Модел : Како на сликата покажува Пакет Содржина : 18 Листови Цвеќиња Пеперутки Налепници за Нокти Карактеристики 100% сосема нов и висок квалитет на нокти налепници.Гаранција : Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт.овие пеперутка помине decals ќе трае со недели. Се применуваат topcoat на ноктите за да се заштити налепница за долготраен професионален нокти изгледаат или се однесуваат слој на транспарентен лак.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти. Миење на вашите нокти добро и сува throughly. Сега сте подготвени да се покаже-исклучите вашиот убави нокти. Moisten на ноктот, со користење на пинцети нежно извлечете ја налепницата на ноктите површината со лицето нагоре и притиснете цврсто.Лесно отстранување, промена на моделот на било време. Отсечени саканата моделот приближно да се отстрани филм исклучување на производот, и потопување во вода за 10-20 секунди.Спецификација Предмет Тип : Пеперутка Цвет Помине Уметност Материјали Материјал : Хартија Големина : Околу 2,5 x 2.

Основните својства

Додатоци на производот