.

.

JTGYA Голем Капацитет Овлажнител за Домашната Канцеларија, Шепот-Тивко, Авто Исклучи, Лесен за Чистење (Боја : A)

JTGYA Голем Капацитет Овлажнител за Домашната Канцеларија, Шепот-Тивко, Авто Исклучи, Лесен за Чистење (Боја : A)

DEN 1639.68

Количина на стоки
Това е достапна

★Не може да се користи како арома diffuser, или ќе оштети предмет. ★Мини камерата леќи на камерата дизајн, креативни и атрактивни. ★Компактни димензии, лесно да се носат со. ★И воздухот овлажнител и една ноќ светлина. ★Карактеристики : Леќи На Камерата Дизајн, Преносни, Мини, Ноќ Светлина.Спецификации : Не може да се користи како арома diffuser, или ќе оштети предмет.Мини камерата леќи на камерата дизајн, креативни и атрактивни.Компактни димензии, лесно да се носат со.Двете воздух овлажнител и една ноќ светлина.Тип : Воздух Humidifier Material : ABS/PP/Silicone Shape : Камера Lens Spray Износ : 35 ML/HCapacity : 208 MLFeatures : Леќи на Камерата Дизајн, Преносни, Мини, Ноќта Light Size : 6.8 cm x 6.8 cm x 11cm/2.68" x 2.68" x 4.33".

Основните својства

Додатоци на производот