.

.

3Pcs Мини Нивоа Меур Дух Ниво за Балансирање на Камерата, Tripod Ветрот Ване, Телескоп, Плочата, Phonograph, Работилница, Вежба, Camper, Опрема (30x9mm)

3Pcs Мини Нивоа Меур Дух Ниво за Балансирање на Камерата, Tripod Ветрот Ване, Телескоп, Плочата, Phonograph, Работилница, Вежба,

DEN 143.76

Количина на стоки
Това е достапна

Производ : Акрилик Мини Нивоа Меур Дух Ниво.Големина : 30x9mm (3x0.9cm) (1.17x0.35 инчи).Имајте на ум : Нема Лепило или Лепак за Поддршка.Појава "држи на" бела подлога е да не дозволите да ви солза отворен, можете да го користите двојно-страна лента за прикачување на тоа е оригиналниот основа поддршка за користење.Пакет Содржина : 3 x Мини Меур Дух Нивоа.Функција : Мини Меур Дух Ниво за Балансирање на Камерата, Tripod Ветрот Ване, Телескоп, Плочата, Phonograph, Работилница, Вежба, Camper, Опрема. 3 Pcs Мини Нивоа Меур Дух Ниво за Балансирање на Камерата, Tripod Ветрот Ване, Телескоп, Плочата, Phonograph, Работилница, Вежба, Camper, Опрема (30x9mm) Опис на Производот : Производ : Мини Нивоа Меур Дух Ниво.Материјал : Акрил.Големина : 30x9mm (3x0.9cm) (1.17x0.35 инчи).Карактеристики на производот : Имајте на ум : Нема Лепило или Лепак за Поддршка.Појава "држи на" бела подлога е да не дозволите да ви солза отворен, можете да го користите двојно-страна лента за прикачување на тоа е оригиналниот основа поддршка за користење.Пакет Содржина : 3 x Мини Меур Дух Нивоа.Функција : Мини Меур Дух Ниво за Балансирање на Камерата, Tripod Ветрот Ване, Телескоп, Плочата, Phonograph, Работилница, Вежба, Camper, Опрема.

Основните својства

Додатоци на производот