.

.

caralin Птица Свирче Швајцарската Шаварче Оригинални Магија Блогови Noisemaker Играчки Трикови Замолчени

caralin Птица Свирче Швајцарската Шаварче Оригинални Магија Блогови Noisemaker Играчки Трикови Замолчени

DEN 287.76

Количина на стоки
Това е достапна

★Со малку пракса ќе се вози на птици ореви! ★По приемот на стоката, тоа може да се мијат.❀ ★Оригинални Швајцарската Шаварче.Тоа е многу едноставна, ★100% задоволство гаранција, ве молиме да ме контактирате доколку имате било какви прашања. ★Заврши и лесно да се разбере инструкции се вклучени.Ви благодариме!Пакетот вклучува : (Без мало пакет) 1 x Птица Свирче.8 во) Количеството : 1 Piece Забелешка : Ако имате голема количина (треба само над 50 долари), ве молиме да бидат слободни да контакт со мене, јас ќе ви даде ИЗНЕНАДЕНИ ЦЕНА(повеќе квантитет, пониска цена), ви благодариме!Големина За Рачни Мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен.

Основните својства

Додатоци на производот