.

.

Тебе Боја на Ноктите Clipper, Ноктите Машина, Обложено Ноктот за Жени Мажи Дебели Помине

Тебе Боја на Ноктите Clipper, Ноктите Машина, Обложено Ноктот за Жени Мажи Дебели Помине

DEN 189.36

Количина на стоки
Това е достапна

Electroplating површински третман, таписерии изработка, анти- ' рѓа.Тебе боја, целокупната изгледа таписерии и модерен, мала тежина и во мали димензии, лесно за чување и носат.Ротација засилување на технологијата, дел не ќе падне кога ротирачки тоа.Може ефикасно да се намали и да се намали вашиот ноктите, се направи нокти и мазна.Донесува квалитет јаглероден челик материјал, силна жилавост, носат-отпорни, и издржливи.Донесува квалитет јаглероден челик материјал, силна жилавост, носат-отпорни, и издржливи.Може ефикасно да се намали и да се намали вашиот ноктите, се направи нокти и мазна.Electroplating површински третман, таписерии изработка, анти- ' рѓа.Ротација засилување на технологијата, дел не ќе падне кога ротирачки тоа.Тебе боја, целокупната изгледа таписерии и модерен, мала тежина и во мали димензии, лесно за чување и носат.

Основните својства

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Nail Clipper
Material:
Carbon Steel
Size:
Approx. 8 x 1.5cm / 3.1 x 0.6in
Package List:
1 x Nail Clipper :

Додатоци на производот