.

.

Thule Subterra Конвертибилна се Носат На 40L

Thule Subterra Конвертибилна се Носат На 40L

DEN 5277.60

Количина на стоки
Това е достапна

Разноврсна, мека еднострани носат на дизајниран да се зголеми пакување простор.Лесно се претвора од торба на ранец.Пренослив лаптоп ракав се вклопува во 15" Mac Book/15.6" КОМПЈУТЕР, 10.1" таблет и додатоци.Куфер-стил отворање и zippered мрежа divider задржи предмети организирани.Мулти-цел оддел држи чевли или валканите алишта одделно.Прикачување на тркалање багаж со интегрирани помине преку панел.Скриени Cash Stash џеб чува пасош и важни документи обезбеди уште лесно достапен.Димензии : 8.3 x 13.8 x 21.7 во.Тежина : 3.5 кг; Јачина : 40 L.Материјал : Трајни, водоотпорен 800 D најлон.Елегантни, разновиден и изграден за да трае, на Thule Subterra Конвертибилна Носат На е дизајниран да ви помогне да се спакуваат и патување ефикасно.Овој уникатен патна торба лесно се претвора од торба на ранец така можете да го прилагодите вашиот носат.Лесно прикачување на тркалање багаж со интегрирани помине-темелно панел за напор патување.Овој компактен носат на е дизајниран со еден куфер стил отворање и многу простор да се спакуваат 1-2 дена на облека.Иновативни мулти-цел оддел држи чевли или валканите алишта spearate од остатокот на вашите лични предмети.Таа, исто така доаѓа опремен со бонус лаптоп sleeve кој одговара на 15" Mac Book/15.6" КОМПЈУТЕР, 10.1" таблет и додатоци.едноставно прикачите пренослив рака да лаптоп ракав и имаш професионални торба за работа и состаноци.На Thule Subterra колекција обезбедува лесен за навигација за подобрување на секое патување авантура.Седат назад, да се релаксираат и да уживаат на патувањето.

Основните својства

Додатоци на производот