.

.

Thule Subterra Конвертибилна се Носат На 40L

Thule Subterra Конвертибилна се Носат На 40L

DEN 4798.80

Количина на стоки
Това е достапна

Скриени Cash Stash џеб чува пасош и важни документи обезбеди уште лесно достапен.5 кг; Јачина : 40 L.Димензии : 8.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Пренослив лаптоп ракав се вклопува во 15" Mac Book/15.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.6" КОМПЈУТЕР, 10.Овој компактен носат на е дизајниран со еден куфер стил отворање и многу простор да се спакуваат 1-2 дена на облека.Лесно се претвора од торба на ранец.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Материјал : Трајни, водоотпорен 800 D најлон.Мулти-цел оддел држи чевли или валканите алишта одделно.1" таблет и додатоци.Овој уникатен патна торба лесно се претвора од торба на ранец така можете да го прилагодите вашиот носат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Седат назад, да се релаксираат и да уживаат на патувањето.Печати на враќање превозот етикета.Тежина : 3.На Thule Subterra колекција обезбедува лесен за навигација за подобрување на секое патување авантура.едноставно прикачите пренослив рака да лаптоп ракав и имаш професионални торба за работа и состаноци.1" таблет и додатоци.Таа, исто така доаѓа опремен со бонус лаптоп sleeve кој одговара на 15" Mac Book/15.Елегантни, разновиден и изграден за да трае, на Thule Subterra Конвертибилна Носат На е дизајниран да ви помогне да се спакуваат и патување ефикасно.6" КОМПЈУТЕР, 10.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Лесно прикачување на тркалање багаж со интегрирани помине-темелно панел за напор патување.

Основните својства

Додатоци на производот