.

.

FATCOOLGOO 2 Пакет ноќта на Вештерките Носии за Мачки - Светат во Темница Лилјак Крило Мачка Cosplay, Пет Костими Облека за Мали и Средни Мачка Куче Куче

FATCOOLGOO 2 Пакет ноќта на Вештерките Носии за Мачки - Светат во Темница Лилјак Крило Мачка Cosplay, Пет Костими Облека за Мали

DEN 143.76

Количина на стоки
Това е достапна

УНИКАТЕН & АТРАКТИВЕН ДИЗАЈН : лилјакот крило користи уникатен флуоресцентни украси, облечен овој лилјак крило мачка костим прави вашата прекрасна милениче стане повеќето атрактивни еден во ноќта на Вештерките партии.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : вратот и градите усвојува кука & јамка, кој е издржлив и лесен за да го прилагодите според вашиот симпатична миленичиња големина.Не е лесно да се падне, погодно да се стави на и полетување.СУПЕР СВЕТЛО МАТЕРИЈАЛ : Нашата мачка носии се направени од чувствува крпа со дебелина од само 3 милиметри, што е супер светло, но може да се задржи формата, вашиот кожен пријатели ќе ги носи без било оптоварување.ДВЕ ГОЛЕМИНИ АЛТЕРНАТИВА : Овие мачка тимови се достапни во две големини, S и М. Пред да го купите, ве молиме мерка вашите миленици внимателно според нашите големината на табелата за да се направи правилен избор.ПОВЕЌЕ СЦЕНАРИЈА : Оваа мачка костим не е само погодна за ноќта на Вештерките носи, но, исто така, се многу соодветно за фото пука, роденден партии, се маскира или било кој настан, каде што едноставно сакаат да се забавуваат.

Основните својства

Додатоци на производот