.

.

BeeSmile 2 Парчиња Милениче Перика Костим Куче, Мачка Синтетички Кадрава Коса, Плетенки Перика Сјајот Лак Вратоврска Облека Играчка за Божиќ ноќ на Вештерките Партии М?

BeeSmile 2 Парчиња Милениче Перика Костим Куче, Мачка Синтетички Кадрава Коса, Плетенки Перика Сјајот Лак Вратоврска Облека Играчка

DEN 311.76

Количина на стоки
Това е достапна

Нека вашето домашно милениче се приклучат на забава во оваа симпатична миленичиња перика костим!Најдобрите избори за фотографии, паради, ноќта на Вештерките Божиќ ,прослави и игра датум.Миленичиња перика костим нема да направи вашето домашно милениче да се чувствуваат непријатно и да има премија стилски изглед.Уникатен Стил : Вашето домашно милениче ќе изгледа толку симпатична и модерен со овој перика костим.Спецификации : Боја : Како што е прикажано на слики Size : раководител circuference 10-12.Како и домашно милениче сјајот лак вратоврска е прилагодлив, вашето милениче ќе се чувствувате нема ограничување во оваа симпатична перика костим.Лесно облечен : миленичиња перика е лесно да се стави на и полетување според подвижните еластична брадата на рака, не е лесно да се повлечете.Домашно милениче blingbling лак вратоврска е направен на квалитетот полиестер,удобно допир, нетоксичен,безбеден и лесен за вашето домашно милениче да се носат.Можете лесно може да се прилагоди на рака на куче перика за соодветна големина според големината на домашно милениче,кои е многу лесно да се носат за домашни миленици и тоа не одело на нерви на нив.Не постои ништо возбудливо од облекување на вашиот симпатична миленичиња со оваа голема милениче перика и сјајот лак вратоврска во празници и преземање на многу смешни слики,подобрување на забава на живот.Одговара на повеќето средни кучиња и мачки.Ве молиме мерка на вашето домашно милениче големина прецизно врз основа на оваа големина за да бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот одговара за вашето домашно милениче!.

Основните својства

Додатоци на производот