.

.

Оперативни/Облекување Остри Ножици/Остри 5 1/2 Инчи Права, од не ' Рѓосувачки со G. S Online Продавница

Оперативни/Облекување Остри Ножици/Остри 5 1/2 Инчи Права, од не ' Рѓосувачки со G. S Online Продавница

DEN 167.76

Количина на стоки
Това е достапна

G. S Инструменти Се Само Продаваат Од Страна На Г. С Онлајн Продавница.Gauranteed Задоволство И Вредност За Пари.Оперативни/Облекување Остри Ножици/Остри 5 1/2 Инчи Права, од не ' Рѓосувачки со G. S Онлајн Продавница.Направен Во Висока Нерѓосувачки Челик.Исто Како Слика.Оперативни/Облекување Остри Ножици/Остри 5 1/2 Инчи Права, од не ' Рѓосувачки со G. S Онлајн Продавница.

Основните својства

Додатоци на производот