.

.

OdontoMed2011 Сет од 3 Парчиња Ирис Ножици 4.5 Аглеста Аголна Нерѓосувачки Челик Сечење Ножици Медицински Ножици Ткиво Ножици Стоматолошки Ножици

OdontoMed2011 Сет од 3 Парчиња Ирис Ножици 4.5 Аглеста Аголна Нерѓосувачки Челик Сечење Ножици Медицински Ножици Ткиво Ножици Стоматолошки

DEN 289.20

Количина на стоки
Това е достапна

Ирис Ножици Аглеста.Големина : 4.5".Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 Производи Нудиме Рачно Изработени На Допир На Секој Инструмент.Пакување од 3 Компјутери Ирис Ножици 4 1/2 инчи Аглеста Аголна Нерѓосувачки Челик Сечење Ножици Медицински Ножици Ткиво Ножици Стоматолошки Scissors Odonto Med2011 Инструменти.

Основните својства

Додатоци на производот