.

.

Хируршки Нерѓосувачки Челик Обрачот Обетки 8mm/10мм/12mm Мали Huggie Обрачот Обетки за Жени и Мажи

Хируршки Нерѓосувачки Челик Обрачот Обетки 8mm/10мм/12mm Мали Huggie Обрачот Обетки за Жени и Мажи

DEN 210.96

Количина на стоки
Това е достапна

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ❤Нашите мали обрачот обетки:4 Различни бои : црна, злато, сребро, боја; Совршена големина 8мм, 10мм, 12mm внатрешен дијаметар и 2.0 mm ширина за да изберете; Мерач големина : 18 G. ❤Материјал : 316 L хируршки нерѓосувачки челик; Противалергиски, чувствителни на уво здравјето. ❤Совршен за ' рскавицата, носот и усните пирсинг; се разбира, и двете од нив се едноставни, но популарни; Изберете различни комбинации да се направи нашите секојдневни различни. ❤Професионален : Трендовски бескрајни обрачот дизајн, костим за мажи и жени од сите возрасти;Голема electroplated изработка,трајна боја за задржување. ❤100% Задоволство гаранција,Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку E-mail.Ветувањето за слободна размена или пари назад.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Основните својства

Додатоци на производот