.

.

Женски Виси Форма w Кука Облека Прикажува дел на Торзото се Вклопува 5 до 10 Манекен Моделирани

Женски Виси Форма w Кука Облека Прикажува дел на Торзото се Вклопува 5 до 10 Манекен Моделирани

DEN 1334.40

Количина на стоки
Това е достапна

Нетранспарентно Матирано Заврши.Одговара на Жените Големини 5-10. 31" Висока (34 3/4", Вклучувајќи го и Јадица).Биста : 30" Половината : 21 ½ "Рамо 35 ½ "Колковите 30" (17 ½ Од страна на страна).Тежина : 2 Килограми се Отвори во Грбот.Нетранспарентно Матирано Заврши Одговара на Жените Големини 5-10 31" Висока (34 3/4", Вклучувајќи го и Јадица) Биста : 30" Половината : 21 ½ "Рамо 35 ½ "Колковите 30" (17 ½ Од страна на страна) 19" Од рамо до Рамо Тежина : 2 Килограми се Отвори во Задниот дел Флексибилни Shatterproof Пластични се Отвори Празен Назад Школка Закачалка може да се отстрани, но тоа е дизајниран да се откажам, ќе добијат 1 Од.

Основните својства

Додатоци на производот