.

.

DIAOD Водоотпорен Dustproof Облека Покритие за Облека Костим се Облекуваат Палто Крпа Голема Прашина Маска Организатор Крпа Dustproof Случај (Боја : А, Големина : 110x60cm)

DIAOD Водоотпорен Dustproof Облека Покритие за Облека Костим се Облекуваат Палто Крпа Голема Прашина Маска Организатор Крпа Dustproof

DEN 1588.80

Количина на стоки
Това е достапна

Големина : за 110x60cm (1-3cm грешка).Минимализам : Нашата гардероба виси облеката складирање торба има едноставен дизајн, нема боја, нема шема, без транспарентен прозорец, и без непотребни дизајн.Овој слој прашина маска изгледа уредни и чисти.Се фокусира на квалитетот : ова виси заштитна маска е направена на подебел материјал.Па тоа е уште водоотпорен, повеќе брчки отпорни, и потрајни.Овој пренослив облека прашина маска може да се зачува простор за плакарот и да се задржи на плакарот среди и уреден.Голем капацитет, многу практични и добро одржувани.Производи : облека прашина cover Size : за 110x60cm (1-3cm грешка), се Користат за : облека, итн.Минимализам : Нашата гардероба виси облеката складирање торба има едноставен дизајн, нема боја, нема шема, без транспарентен прозорец, и без непотребни дизајн.Овој слој прашина маска изгледа уредни и чисти.Се фокусира на квалитетот : ова виси заштитна маска е направена на подебел материјал.Па тоа е уште водоотпорен, повеќе брчки отпорни, и потрајни.Овој пренослив облека прашина маска може да се зачува простор за плакарот и да се задржи на плакарот среди и уреден.Голем капацитет, многу практични и добро одржувани.Делови Листа : 1*Облека Прашина Cover Note : ве Молиме овозможи 1-3 см разлики поради прирачник за мерење.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Основните својства

Додатоци на производот