.

.

Amdesco Горд сум што Мојот Татко е во Армијата Деца Sweatshirt

Amdesco Горд сум што Мојот Татко е во Армијата Деца Sweatshirt

DEN 454.80

Количина на стоки
Това е достапна

ГОЛЕМИНАТА - *Вклопуваат* работи малку на мала големина.Вие може да сакате да го нарачате на големина поголема за отворени се вклопуваат. 2 T - 13.0" x 15.0" / 3 T - 13.5" x 16.0" / 4 T - 14.0" x 17.0" / 5/6 - 15.0" x 18.0" - Големина мерења се приближна поради производство варијации.Унисекс Дете Дете Crewneck Суичери се совршени за двете девојчиња и момчиња.Деца пот маици се 60% памук, 40% полиестер руно.Coverstitched ребрести јака Не-chlorinated кајгана кога е неопходно; Собори сува на ниска топлина.Совршен подарок за сите празници и прилики; Задоволството е Загарантирано!.Amdesco Екипажот Вратот Суичери се одлични за нашите скапоцени малечки да се носат додека lounging околу куќата, насловот на игра денот со пријателите, или трошење на ноќта со Бабата и Дедото.Овие џемпери, исто така, се совршен подарок за секоја прилика.Сите Amdesco деца crewneck пот кошули може да се носи од двете девојчиња и момчиња, се 60% памук, 40% полиестер руно и се целосно машина перат.Секој Amdesco објект доаѓа со 100% Задоволството на Клиентите Гаранција, Слободен Стандард на Превозот и Слободна Размена.Продавница грижете се слободни со Amdesco!.

Основните својства

Додатоци на производот