.

.

Човек Харви Жените Јога Панталони

Човек Харви Жените Јога Панталони

DEN 479.76

Количина на стоки
Това е достапна

88% Полиестер, 12% Spandex.Увезени.Машина За Миење.Водат ткаенина leggings за удобност.Влага wicking ткаенина.UPF Заштита.Sueded Ткаенина.Машина Перат.Се чувствуваат топлината на сонцето додека престојуваат кул и удобно во овие забава Човек Харви јога панталони.На ширум шарени печати карактеристики Човек автентични уметнички дела.Изработени од мек, sueded 88/12 поли/span ткаенина, овие јога leggings панталони ќе се заштитите од груби зраци на сонцето, додека сте надвор на брод.Ви помогне да Заштедите на нашите Океаните!Купувањето поддржува здравјето на нашите океаните и морски животни.Дел од средствата од продажба на сите официјални Човек Харви стока бенефиции Човек Харви Океанот Фондацијата, која се спроведува научни истражувања и домаќините образовните програми, да ви помогне да заштедите на нашите мориња.

Основните својства

Додатоци на производот