.

.

Gillberry Leggings за Жените Задник Лифт Стомак Контрола со џебови, Висока Половината Јога Панталони Плен Меур Тренингот Работи Хулахопки

Gillberry Leggings за Жените Задник Лифт Стомак Контрола со џебови, Висока Половината Јога Панталони Плен Меур Тренингот Работи Хулахопки

DEN 167.76

Количина на стоки
Това е достапна

43" ✿Големина : L НАС : 8 Половината : 68cm/26.Симпатична ткаенина, ќе ги покрие појавата на целулитот и несовршености со своите внимателно подготвени rhombus текстура модели. ✿Ако не добиете пакет рок од 15 до 20 дена, ве молиме активно да ги проверите вашите mailboxl.Големината на нашите предмети се обично мали, ве молиме изберете поголем големина, ако е потребно. ♛Карактеристики Дише,мека,еластичен,хигроскопна,клеча доказ,силна компресија, лесна, тесни се вклопуваат, брзо сушење. ✿✿Информации за производот✿ : ✿Овие Leggings доаѓаат со ruched задник дизајн за подобрување на вашиот задник крива,Помага да го означите вашиот праска колковите ✿ Широк корселе Лежи рамно против вашата кожа и нема да копа во, контура совршено за вашето тело ✿4 Начини Водат & Влага-wicking Материјал,тоа ви дава поголема слобода на движење и издржливост. ✿Повод : Совршен за јога, вежби, фитнес, трчање, фитнес, танцување, скокање, јава, пилатес, било кој тип на тренинг, Дома, Дневна,и Секојдневниот живот. 92% Полиестер, 8% Spandex.Тренингот leggings исто така има фантастична текстура дизајн.92" Хип : 100cm/39. ♛Прилики Спортски leggings се совршен за сите видови прилики, од јога, пилатес,zumba, балет, на barre или спин класа, спорт, фитнес, trainning, dalily вежби (качување, работи, џогирање, возење велосипед, пешачење,бокс), фитнес, било кој тип на тренингот,или секојдневна употреба.20" Хип : 88cm/34.Можете да се движите лесно, виткајте, клеча, се водат или да направи било која поза сакате кога ќе се направи вежба.80" Должина : 92cm/36.Еластична затворање.37" Должина : 93cm/36.83" ✿Големина : XL НАС : 10 Половината : 72cm/28.Тоа е толку удобно и мека како втора кожа.

Основните својства

Додатоци на производот