.

.

Обрачот Обетки, Модни Накит Изјава Големи Геометриски Срцето Обрачот Обетки За Жени, Девојки подарок

Обрачот Обетки, Модни Накит Изјава Големи Геометриски Срцето Обрачот Обетки За Жени, Девојки подарок

DEN 2388.00

Количина на стоки
Това е достапна

Избегнувајте да го носи тоа кога потење многу, туш или спиење, итн.Срцето Обрачот Обетки Напредна Заштита на Животната средина Бакар Накит трајни, и светла.И нашиот бренд има за цел да ги задоволи она што го сакате со нашите едноставен моден дизајн на природен начин.Едноставна моден дизајн може да се најде на секој детал на нашите производи.Внимателно спакувана во убава накит торба.Големина : 1.Ако не сте целосно задоволни, контактирајте не и ние ќе лично работат со вас додека сте 100% задоволни.

Основните својства

Додатоци на производот