.

.

6-12 Парови Леопард Обрачот Earings Лесни - Бохемија Изјава Карики Акрилна Смола Круг Круг Студ Earring Set - Капка Dangle Ecetate Обетки Зелена Розова Црвена Tweens Девојки, Жени

6-12 Парови Леопард Обрачот Earings Лесни - Бохемија Изјава Карики Акрилна Смола Круг Круг Студ Earring Set - Капка Dangle Ecetate

DEN 796.80

Количина на стоки
Това е достапна

Фантастични живописни бои и доброто стил ви донесе шик доза на женскиот талент.Пакет : Дојде со една симпатична подарок кутија.Materiale : Изработени од Квалитетни Нерѓосувачки Челик(пост) и Акрил, Смола.Лесен и Изјава : Направен од добар квалитет акрил, изјава, но лесни обетки, Можете да го носат во текот на целиот ден без болка или притисок со лесна изградба.Различни Стилови : Цена за 6/8/9/10/12 Парови Lucite Обетки.Совршен По-Продажбата на Услугата : Доколку имате било какви прашања,ве молиме слободно да ни e-mail.

Основните својства

Додатоци на производот