.

.

Gem Камен Кралот 2 Инчен Одлична Нерѓосувачки Челик со Висок Сјај Внатре-Надвор Обрачот Обетки Со CZ

Gem Камен Кралот 2 Инчен Одлична Нерѓосувачки Челик со Висок Сјај Внатре-Надвор Обрачот Обетки Со CZ

DEN 599.76

Количина на стоки
Това е достапна

ЗГОДНА и Светкавиот овие обетки се совршени за било облека.Направена со нерѓосувачки челик овие обетки се совршен подарок за секоја прилика и да се направи совршен порибување stuffers за празници!.УНИКАТЕН - внатре кон надвор дизајн на овие обетки ќе се осигура дека ќе го издвоите без никаков напор.СИГУРЕН ПРЕВОЗОТ БРЗИНА - Бродови од U. S. Некој со Free 2 денот на Испорака за премиер членови.ВКУПНО ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА - Кога ќе цел денес, вие сте заштитени.Објектот доаѓа со Без прашања праша пари гаранција за враќање во комбинација со светска класа услуги на клиентите.Бесплатни Врати и Реконструкција и Доживотна Гаранција и Бесплатен Вториот Ден на Испорака за Премиер!.Gemstones може да се третираат да се подобри нивниот изглед или трајност и може да бара посебна нега.

Основните својства

Додатоци на производот