.

.

Шие Лесно ERGG10.PNK | Розова Ascesending Плоштадот Template | 25cm (10in)

Шие Лесно ERGG10.PNK | Розова Ascesending Плоштадот Template | 25cm (10in)

DEN 258.96

Количина на стоки
Това е достапна

Создаде повеќе големината плоштади до 10 инчен пристрасност ленти, триаголни форми и директно намалување на користење на зголемувањето на плоштадот дефиниција. 2 Инчен до 10 инчен заврши големина на плоштади. 30 степен, 45 степен, и 60 степен триаголници.Пристрасност Ленти за Селтик работа, произлегува и винова лоза.Направен од тешки, трајни акрилик.Ласерски-намалување за неспокојот, повеќе точни сечење.Шие Лесно 10 Инчен x 10 Инчен Растечки Плоштадот Ватенка Образец ERGG10.PNK.Создаде повеќе големината плоштади до 10 инчен пристрасност ленти, триаголни форми и директно намалување на користење на зголемувањето на плоштадот дефиниција. 2 Инчен до 10 инчен заврши големина на плоштади. 30 степен, 45 степен, и 60 степен триаголници.Пристрасност Ленти за Селтик работа, произлегува и винова лоза.Направен од тешки, трајни акрилик.Ласерски-намалување за неспокојот, повеќе точни сечење.ERGG10.ПИНК.

Основните својства

Додатоци на производот