.

.

Гербер Мојот Прв Зеленчук Храна за бебиња Дополнителен Комплет - 2 Морков, 2 Зелен Грав, 2 Сладок Компир - 2 МЛ Кади, 6 КТ (Пакување од 4)

Гербер Мојот Прв Зеленчук Храна за бебиња Дополнителен Комплет - 2 Морков, 2 Зелен Грав, 2 Сладок Компир - 2 МЛ Кади, 6 КТ (Пакување

DEN 733.68

Количина на стоки
Това е достапна

Започнете вашето бебе е доживотна љубов на зеленчук со овие една veggie бебешка храна, кои се совршени за прв вкусови Unsalted; Не-ГМО Проект Заверен; Без вештачки вкусови или бои.Почнувајќи материи само што влегов во целина многу полесно!Ако сте во потрага по едноставен, вкусен начин да се воведе материи за вашите малечки..ние го добивме ви покриени!Ние сме создадени шест погодно 2 мл кади од Гербер најпопуларните вкус на овошје и зеленчук во едноставен пакет.Секој дава само на точниот износ на храна за бебиња и има QR кодот на корисно видео заедно со 24/7 експертска поддршка!Тоа значи дека мајката е среќна и бебето на стомак е среќен, премногу!Во оваа фаза, на вашето бебе се седи со поддршка и признава дека лажици значи храна!Тоа е зошто Гербер 1 Храна се одличен начин да го започнете вашето бебе е доживотна љубов на овошје и зеленчук—на spoonable текстура е само во право за воведување на нив да материи.Нашите рецепти вклучува многу љубов, грижа и само најдобрите овошје и зеленчук!Сите наши овошје и зеленчук се одгледуваат за користење на нашата Исчисти Полето Земјоделски практики, на тој начин што знаете тоа не е само вкусен, но здрави и безбедни за нивниот мал стомак!.

Основните својства

Додатоци на производот