.

.

Под Оклоп Дупнатина S Очила За Сонце Леќа Пакет Правоаголна

Под Оклоп Дупнатина S Очила За Сонце Леќа Пакет Правоаголна

DEN 1679.76

Количина на стоки
Това е достапна

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Увезени.Пластична рамка.Поликарбонат леќа.Не-Поларизирани.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 62 милиметри.Мост : 14 милиметри.Рака : 123 милиметри.Armour Sight леќи се конструирани за супериорен оптички јасност и отпорност.Ultralight Armour Fusion рамки се направени за максимална сила и издржливост.Ко-гумени украсениот носот подлога и храмот оружје за да не се лизга удобно се вклопуваат.Брани против 100% од штетните UVA/Б/В зраци.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Основните својства

Додатоци на производот