.

.

Најк EV1156-422 го почитуваат М очила за сонце Мат Obsidian Рамка Боја, Млечно Сина Огледало Леќа Багра

Најк EV1156-422 го почитуваат М очила за сонце Мат Obsidian Рамка Боја, Млечно Сина Огледало Леќа Багра

DEN 1565.28

Количина на стоки
Това е достапна

Увезени.Метална рамка.Најлон леќа.огледува.Огледало Слој на кожата.Рамка Боја : Мат Obsidian; Леќи На Багра : Млечно Сина Огледало.Издржливи, со висока тензија шарки. 4-база рамни леќи и тенок профил обезбедува секојдневниот покриеност.Лесни, трајни најлон рамка.Лесен и удобен, на Nike го почитуваат очила за сонце метал акценти и полиран, модерен дизајн ги направи идеален пар за да го подигнете вашиот изглед.Издржливи, со висока тензија шарки. 4-база рамни леќи и тенок профил обезбедува секојдневниот покриеност.Лесни, трајни најлон рамка.

Основните својства

Додатоци на производот