.

.

Veurshop Мажите Божиќ Секојдневен Грда Одговара на 3 Парче Облека Палто Јакни Елеци Панталони Смешно Божиќ Облека Поставува

Veurshop Мажите Божиќ Секојдневен Грда Одговара на 3 Парче Облека Палто Јакни Елеци Панталони Смешно Божиќ Облека Поставува

DEN 1607.76

Количина на стоки
Това е достапна

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Материјал : Премиум полиестер ткаенини, дише и понесете-апсорбирање, мека и кожа-пријателски, удобен за носење, и не е лесно да се деформира.Карактеристики : Мажите Божиќ облека одговара на 3 парче сет.Долги ракави палто одговараат јакни & waistcoat со глуждот должина одговараат панталони панталони сет, Дедо Мраз, Елка, Reindeers, Снешко, Снегулка, Диносаурус модел со 3 D дигитална печатени која е fadeless, како и додадете повеќе забава за било кој празник настан во оваа новина Божиќ облека, костуми.Грда Божиќ Одмор Костуми за Мажи : совршен мажите божиќ костимот за било Божиќ тема партии, тоа исто така одличен избор за подарок за вашите семејства или пријатели или само за себе на Божиќ.Прилики : Оваа смешна одговара е совршен за Божиќ партии, Средби со семејствата или пријателите, Фаза на изведба облека, Емисии, Свадба гостин одговара, или со секојдневно носење.Белешки : ве Молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА ВОДИЧ во последната слика за да се избегне губење на време и пари на се враќа.НЕ се однесуваат на големината на табелата.Ако не сте сигурни како да се избере, ве молиме контактирајте со нас слободно, ви благодарам.Спецификација Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Полиестер Шема : Дедо Мраз, Елка, Reindeers, Снешко, Снегулка, Диносаурус Стил : Божиќ Големина : M/L/XL/XXL/XXXL Применливи Пол : Машки Применливи Возраст : Возрасни Применливи Повод : Затворен & Отворено.

Основните својства

Додатоци на производот