.

.

8 Огледало Шминка, 5X Зголемена 120°Вртливата Суета Огледало, Огледало со Светла, Батерија и Светлината Прилагодливи, Погоден за Денот на Мајката

8 Огледало Шминка, 5X Зголемена 120°Вртливата Суета Огледало, Огледало со Светла, Батерија и Светлината Прилагодливи, Погоден за

DEN 431.76

Количина на стоки
Това е достапна

【Tabletop Огледало со Светлина】Само го вклучите/исклучите светлото до огледало и да го прилагодите осветлувањето на екранот и со допирање на сензорот вклучете го екранот.Не-поларните Dimmimng Режим. 【Преносни 5 X Зголемена Огледало】На 5x зголемена огледало и база е монтажни и може да бидат целосно отстранети од редовните големо огледало. 5 X зголемена огледало им обезбеди јасен поглед и да зумирате во вашата лицето функција кога прават детални шминка како што веѓата или сенката за очи.Тоа е лесно да се носат и покажете ја вашата убавина повторно. 【Детали Дизајн】потрајни преку замор тестирање. 120° слободни ротација може да ти овозможува да поставите огледало шминка swiveled лесно и практично за најдобар агол или позиција.База со rubbers, стабилна доволно место на табелата.Посебна намена материјали, лесно да ги исклучите козметика. 【Напојување】Шминка огледало вградена литиум батерија, и се со едно полнење преку USB кабел, слободно да ја користите оваа табела огледало на секаде и во секое време.Батерија, не се грижи за заменете ги батериите. 【Внимание ве Молиме】Ако не сте задоволни со нашата шминка Огледало и секој друг проблем, ние ќе го поддржи целосна наплата или замена. 8" огледало Шминка, 5 X Зголемена 120°Вртливата Суета Огледало, огледало со светла, Батерија и Светлината Прилагодливи, Погоден за Денот на Мајката, Божиќ, подароци.

Основните својства

Додатоци на производот