.

.

Lovejoy 69790435159 Челик Hercuflex FXL Серија М 2.5 Опрема Центар, 0.375 x 0.75 Keyway, 3.03 Должина Преку Понесе, 3.0625 се Роди, 4.49 OD, 4.49 вкупна Должина, 69300 во Lbs Максимален вртежен момент

Lovejoy 69790435159 Челик Hercuflex FXL Серија М 2.5 Опрема Центар, 0.375 x 0.75 Keyway, 3.03 Должина Преку Понесе, 3.0625 се Роди,

DEN 10549.44

Количина на стоки
Това е достапна

Совршеност понесе и вртежен момент капацитет.Овозможува за 1.5 степен на неусогласеност на опрема мрежа.Подобрена fastener отпорност на корозија.Напредни печат дизајн интензивирање на загадување на отпор.Lovejoy Hercuflex 35159 FXL Серија М 2.5 ОПРЕМА ЦЕНТАР Bore3-1/16" OD 4.49" Должина преку Понесе 3.03" 3/4" x 3/8" Keyway.

Основните својства

Додатоци на производот