.

.

SCITOO CV Вратило Оска Собранието одговара за 2000 2005 Пред Лево Десно за Хонда TRX 350 Rancher

SCITOO CV Вратило Оска Собранието одговара за 2000 2005 Пред Лево Десно за Хонда TRX 350 Rancher

DEN 1415.76

Количина на стоки
Това е достапна

Го замени Дел Пред Лево/Десно CV Оска за 2000 2001 2002 2003 2004 2005 Хонда TRX 350 Rancher.Референца OE Број : АТВ-ХО-8-306. Ве молиме Проверете ја Вашата OE Број пред да Нарачате.Cr-Moly Челик Вратило со Висок Strenth Обезбеди Непречено и Vaberation-Бесплатно Возење Искуство.Neoprene Чизми со Добра Стегање се Еластични и Хемиски Отпорни, обезбедување на долг животен век на производот.Маснотии што Содржат 3% Молибден Disulfide е идеална lubrica за CV Оска Благодарение на Нејзината Топлина-Отпор, Што Го Прави Возможно да Работат на Висока Температура.

Основните својства

Додатоци на производот