.

.

ECCPP CV Оска за 2009-2013 Јамаха Grizzly 550/700 Задното Лево/Десно 1 КОМПЈУТЕР Заврши Вратило Склопови

ECCPP CV Оска за 2009-2013 Јамаха Grizzly 550/700 Задното Лево/Десно 1 КОМПЈУТЕР Заврши Вратило Склопови

DEN 1415.76

Количина на стоки
Това е достапна

Fitment - Fitment за 2009-2013 Јамаха Grizzly 550/700. Замена за OE дел - Дизајн да го замени OE дел, направени да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ стандард.Се вклопуваат и да се изврши како OE дел не.Идеална замена за OE дел на многу пониско, додека цената на истиот одговара и функција.Окно - Произведени со премиум материјал, издржлив Cr-Moly челик вратило обезбеди непречено и стабилно возење во сите возна состојба.Ефикасно конвертирате енергија од моторот да се тркала.Подигнете - Neoprene чизми опфаќа домување тесно, оставајќи никаква празнина, обезбедува нема истекување на маснотии и не песок или вода може да внесете домување делови.Neoprene, исто така, е хемиски отпорни и еластичен, која може да се задржи подолго време.Маснотии - Монтажа со специјална маст која содржи молибден disulfide, што придонесува сигурен перформанси, дури и под висока температура состојба.

Основните својства

Додатоци на производот