.

.

noПет Монтажни Шарени Фиксна Стил Suspensibility Монтажни Кучиња Пет Чаши, Сад Големина: S, 103.03.0 cm (Црна)

noПет Монтажни Шарени Фиксна Стил Suspensibility Монтажни Кучиња Пет Чаши, Сад Големина: S, 103.03.0 cm (Црна)

DEN 1732.80

Количина на стоки
Това е достапна

Шарени Замрзнати Стил Suspensibility Монтажни Кучиња Пет Чаши, Сад Големина : S, 10*3.0*3.0 см (Црна).Изработени од природен материјал, заштита на животната средина, тешко и издржливи.Основа опремување со suspensibility функција, спречување на целата станица од лизгање / лизгање кога миленици јадење или пиење. 1. Изработени од природен материјал, заштита на животната средина, силни и издржливи. 2. Куче чаши со фиксна и suspensibility стил, тоа може да се поправи свои специфични место. 3. Со висок квалитет на заштита на животната средина и материјални, не-токсични.Тоа е безбедно и, исто така, супер трајни производи за вашите миленици. 4. База опремување со suspensibility функција, спречување на целата станица од лизгање / лизгање кога миленици јадење или пиење. 5. Погоден за сите домашни миленици, dongs, мачки, мачиња и други домашни миленици, што хранење полесно, поудобно и повеќе чисти, забава и безбеден за вашите убави домашни миленици.

Основните својства

Додатоци на производот