.

.

rabbitgoo Тактички Куче Поводник, Bungee Куче Обука Поводник со Шок Апсорпција, Воена Куче Поводник со 2 Поместена Контрола Рачки за Средни и Големи Кучиња, 4-5.2 FT

rabbitgoo Тактички Куче Поводник, Bungee Куче Обука Поводник со Шок Апсорпција, Воена Куче Поводник со 2 Поместена Контрола Рачки

DEN 326.16

Количина на стоки
Това е достапна

Солидна 360°ротирачки клип овозможува брзо и безбедно приврзаност кон јака или подигнат.Sewed со рефлексивни материјал на двете страни да се направи миленичиња видливи во текот на ноќта.Најлон материјал и метален хардвер обезбеди својата издржливост и practicability.Овој здрав и лесен поводник посебни карактеристики шок апсорбирање дизајн со две контрола рачки и еластична bungees.Анти-Шок Bungee Куче Поводник : шок-апсорбирање на bungee поводник е вграден во еластична гума бенд, која може да се прошири за да 62inches од 45inches да се даде доволно еластичност.На дното сообраќај се справи со фокус на строга контрола, која помага за подобра и навремена контрола користи на преполниот области.Мека Полиестер поместена материјал обезбедува екстремни удобност на вашите раце и вашите домашни миленици.Оваа тактичка куче поводник е направен од премиум најлон материјал, дозволувајќи им да се има силна тензија.Даде голема луминозноста на вашето домашно милениче.Обезбедува долготрајна употреба.Должина : 37"-49" ( 95cm -125cm) за Мали Средни Кучиња.Двојно Еднострани и Рефлексивни Ленти : ремени се специјално дизајнирани со засилен шевови на двете страни за побезбедно куче одење и обука.Прошетка со вашето куче многу побезбедно.На врвот се справи нуди повеќе слобода за истражување, одење, обука.Еластичен bungee дизајн нуди висок степен на еластичност и го намалува ризикот од повреда и да се зголеми комфорот.Им овозможува на вашите миленици за да се движат слободно.Топ рачка за повик за одење ; Дното рачка за обука или контролирањето.Можете да ја прилагодите растојанието помеѓу вас и вашето куче во зависност од вашите потреби или различни користење на животната средина.

Основните својства

Додатоци на производот