.

.

cciyu 10pcs T5 Црвено 58 70 73 74 Табла Мерач 1-SMD 5050 LED Оптоварување Светилка Светилки Светла Замена одговара за Паркирање на инструмент-Таблата Светилки LED Светилки

cciyu 10pcs T5 Црвено 58 70 73 74 Табла Мерач 1-SMD 5050 LED Оптоварување Светилка Светилки Светла Замена одговара за Паркирање на

DEN 191.76

Количина на стоки
Това е достапна

Карактеристики : Боја : Чисто Црвени LED Type : T5 1-СМД-5050 LED Чипови База Дијаметар : 5mm Вкупна Висина : 18mm Светлина Насока : 180 степен (јават на поларитетот).Лесна инсталација, само plug & play.Побрзо вклучување/исклучување на времето за одговор и вибрации отпорни.74 тип(Т1-3/4) 3/16 инчи широка база мали Оптоварување База на LED светилки.Крстот Референца : Замена на Акции Број : T5 17 18 27 37 58 70 73 74 79 85 86 206 207 286 306 307 308 406 407 2721 74 / T5 = 17 18 37 70 73 79 85 86 2721 За DC 12 V само.Примена : Замена на светлината со T5 база, како што се Внатрешни работи Светлина, како што се Врата Светлина,И Странични Светла,и др.Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : Ако ПРЕДВОДЕНА не светне, едноставно Ротирање тоа 180 степени (јават на поларитетот).

Основните својства

Додатоци на производот