.

.

Отпор Бендови за Задник и Нозе, Ткаенина Тренингот Бендови, Плен Бендови, Хип Бендови Не се Лизга Водат Вежба Циклуси за Клеча Glute Хип Обука...

Отпор Бендови за Задник и Нозе, Ткаенина Тренингот Бендови, Плен Бендови, Хип Бендови Не се Лизга Водат Вежба Циклуси за Клеча Glute

DEN 609.84

Количина на стоки
Това е достапна

Мек Материјал & Издржлив Дизајн : Со мека дише поврзана површина, можете да се чувствуваат триење осилото/горат дури и на вашиот гола кожа.Лесно да се носат насекаде во патуваат、дома、салата、итн.Никогаш не грижи се за проблемот на вашето тело, облик, таа ќе го издигне на колкот и менување на нозе, форма убава фигура и додека да се ослободат од притисок и замор ефикасно.За разлика од гума бендови, ова ткаенина отпор бендови со не се лизга латекс жица во внатрешноста нема да се лизга низ, се тркалаат или притиснете вашата кожа дури и ти пот многу, кога да вежбате.И ние ќе направиме се што друго што е потребно за да бидете среќни.Тоа е користење, за помагање во Јога, Лудило, Пилатес, Жешка Јога, и Плажа Тело вежбање.Лесни & Преносни : Вклучува носи торба, можете лесно може да се скривам ги во вашиот куфер или рачен багаж.Обликот на Вашата Совршена Фигура : На отпор бендови е-мора да има опрема во вашиот тренингот.Отпорот бендови се дизајнирани да обезбедат одлични вежби кои можат да се сместат секој, насекаде, во секое време, додека обуката било движење во било интензитет, па нема повеќе изговори за да се пропушти на вашиот тренингот.Совршен подарок за вашето семејство、 пријатели и себе си.Лесен За Користење : 1 клучот за добивање на обука резултати бара останување доследни и елиминирање изговори.

Основните својства

Додатоци на производот