.

.

SINOLOFTY Отпор Бендот се Справува со Пена Костец и Најлон Webbing за Отпор Обука

SINOLOFTY Отпор Бендот се Справува со Пена Костец и Најлон Webbing за Отпор Обука

DEN 2212.80

Количина на стоки
Това е достапна

Материјали : Најлон, Пена, ABS.Со супер издржливост и флексибилност.Мека пена рачка за удобен зафат.Предмет : Фитнес Опрема Додатоци.На разноврсна се справи може да се комбинираат со други додатоци. Спецификации Материјали : најлон, пена, ABS Должина : 3.6 во Внатрешноста дијаметар : 18mm Надворешниот дијаметар : 30мм Боја : Црна Пакет се Вклучени 2 x Отпор Бенд Рачки Spcecial Изјава, *се Должи на светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики. *Бидејќи на прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало отстапување за мерење.

Основните својства

Додатоци на производот