.

.

Widon 12PCS Отпор Бендови во Собата, Долго Тренингот Бендови со Слободни Јога Прстен, Вежбање Бендови со Рачки Вратата Водител на торбичката за Глуждот Ремени Водич Кни?

Widon 12PCS Отпор Бендови во Собата, Долго Тренингот Бендови со Слободни Јога Прстен, Вежбање Бендови со Рачки Вратата Водител на

DEN 215.76

Количина на стоки
Това е достапна

【СЛОБОДНИ ЈОГА КРУГ】На тренингот бендови сет вклучува висок квалитет на јога круг кој ќе ви помогне да се опуштите мускулите и да ја ослободат назад, нога болка по високиот интензитет на отпор обука.【100 КГ ЦЕЛОСНА ОТПОР】за Да се обезбеди максимална животот и безбедноста употреба, отпорот бендови се направени од 100% природен латекс со добра допир, и ќе не заменат или да се деформира. 【1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА】Widon Отпор бендови поставите дава 1 Година Гаранција, 2 Месеци 100% Пари Гаранција за враќање на, и Пријателски Услуги на Клиентите.Овие цевка бендови, нека го прикачи да ги doorknob, прозорец решетки, headboard, ограда пост, или дури и биро за нога, правење на вашиот дом салата која бара куп на тешки фитнес опрема.Можете да ги користите овие фитнес бендови да вежбате рацете, рамената, стомакот, градите, грбот и нозете мускулни групи преку изведување повлекува, покренува, ролни, назад клоци, lunges и така натаму. 【ПРЕНОСНИ И ЛЕСНО】преносни големината на торбичката прави вежба бендови лесно да се користи секојдневно, а вклучени водич книга е илустрација за добро и лесно да се разбере.

Основните својства

Додатоци на производот