.

.

CHISHEEN Градина Кран Статуи Отворено Скулптури, Метал Двор Уметност Heron Статуи Стои за Затворен Надворешен Декор, Птица Статуи за Патио Тревник Тремот Декорации

CHISHEEN Градина Кран Статуи Отворено Скулптури, Метал Двор Уметност Heron Статуи Стои за Затворен Надворешен Декор, Птица Статуи

DEN 2159.76

Количина на стоки
Това е достапна

Метал heron градина статуи се рачно изработени од квалитетни метални материјали со времето-отпорни метален заврши насликани со рака.Убавината на метал кран статуи ќе дојде на живот во вашата градина.Кран двор уметнички декорации се живи дизајниран, заврши во тебе сина на форма на уметност да се направи тоа, полна со виталност, создавање на повеќе интимна атмосфера да ги красат градината.Сина heron пар статуи со lifelike големина : 36.6"/31.9", уникатна и привлечна, погоден за вашиот дом/градина/тремот/патио/тревник/дворот на оркестарот.Градина птица статуа и скулптури доаѓаат со U-облик на земјата удели и за стабилизирање на кран нозете на земја и да ги направи постабилна стои отворено.Висок-квалитет градина скулптура & статуи со 1 година гаранција.Предаден во совршен пакет и лесно да се соберат, не се потребни алатки.Ние спроведен големо значење на квалитетот на производот и услуги на клиентите.Chisheen специјализира во производство и дизајн на градина декорација.Различен од модерната работа, Chisheen се фокусира на традиционалната изработка : секоја декорација е направен од страна на работниците, на пердуви од животинско скулптури се пејст парче по парче, секој производ е lifelike и е широко се примени од страна на потрошувачите.

Основните својства

Додатоци на производот