.

.

MroMax Knurled Палецот Ореви М4 Круг Копчиња со Цинк Позлата Директно Цвет Сребрен Тон 20pcs

MroMax Knurled Палецот Ореви М4 Круг Копчиња со Цинк Позлата Директно Цвет Сребрен Тон 20pcs

DEN 1644.00

Количина на стоки
Това е достапна

✅【ПРЕДНОСТ】- за Да го отворите и затворите воздух кутија покрие без алатки.31 "; Вкупна дебелина : 8mm/0.Ова им олеснува на затегнување со рака, најчесто се користат во електрониката апликации. ✅【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 20 x М4 Knurled Ореви.03 "; Големите крајот дијаметар : 12mm/0., ореви имаат мазна изглед, отпорност на корозија, прецизност тема.На палец ореви со knurled надворешната површина, ова им олеснува на затегнување со рака.31 " ★ Пакет содржина ☁ 20 x Knurled Палецот Ореви.На кружни нут со knurled е лесно да се соберат и расклопување. ✅【МАТЕРИЈАЛ】- Овие Палецот Ореви направени од добар квалитет на железо, цинк позлатен заврши, rustproof и трајни производи за употреба. Главно се користи за чести прилагодување на агли , како што се камерата пан, светилка заграда, стакло виткање трпезариска маса, итн. Knurled Орев е еден вид на нут со мал диск заклучување вртежен момент.31 "☁ Вкупна дебелина : 8mm/0.7; Конец теренот : 0.Тоа е генерално круг со тркалање на моделот.

Основните својства

Додатоци на производот