.

.

Памук Twill Лента Webbing Рака 1Inch Природна Светлина Беж/Браун Мека Ткаенина Пристрасност Лента Herringbone DIY Занает Шиење, Обврзувачки Подарок Завиткување, Памук Здрав, Рачн?

Памук Twill Лента Webbing Рака 1Inch Природна Светлина Беж/Браун Мека Ткаенина Пристрасност Лента Herringbone DIY Занает Шиење, Обврзувачки

DEN 191.76

Количина на стоки
Това е достапна

COMPACKAGE ПАКЕТ - Користете одговара за вашиот DIY проект.МАТЕРИЈАЛ - 100% Памук ткаенини многу мека ткаенина.МЕКА СИЛА ИЗДРЖЛИВИ - Природен памук twill лента webbing рака е издржлив и не е лесно да се солза.Добро текстура herringbone шема, лентата за подарок завиткување па можете да го користите за долго време во секојдневниот.ШИРОКО се КОРИСТИ - Twill лента herringbone webbing лента се погодни за Diy Shoelaces, Diy Drawstring Замена, подарок завиткување, занаети шиење дома декорација, престилка, фустан одлуки, се справи со крпа торба, чанта памук, торба tote-чанта, twill обврзувачки лента, пристрасност обврзувачки, килим обврзувачки.Памук Twill Лента Webbing Рака Природно Светло Кафеава/Беж 1 Inch Мека Ткаенина Пристрасност Лента Herringbone DIY Занает Шиење, Обврзувачки Подарок Завиткување, Памук Здрав, Рачни Торби, Дома Декорација Спецификација за Производ Име на Производ : Памук Twill Лента, памук Пристрасност Лента, herringbone лента ткаенина Материјал : 100% Памук Ткаенина Боја : Природна Светлина Беж/Браун Ширина : 1 инчи ( 25 mm ) Должина : 35 инчи ( 89 Cm, 1 дворови, 2.92 ft ) 47 Инчи ( 119cm, 1.3 Yd, 3.92 фт, ) 59 Инчен ( 150см, 1.65 дворови, 4.92 ft ) 70.5 Инчен ( 179cm, 2 метри, 5.8 ft ) Производ Функција Повеќе Примена Секоја Сезона : Божиќ Лента, Божиќ Лента, Diy Лента За Подарок Завиткување, Diy Burlap Лента, Лента За Подарок Завиткување, кој се Користи Со Тепих Лента, Diy Чанта, за на Рака, Занает Торба, Занает Tote, Завиткување Лента, Завиткување Лента, Книга Обврзувачки Лента, Тепих Поправка, Облека Етикета, Облека Големина, Ќебе Обврзувачки Укината, Тепих Раб.

Основните својства

Додатоци на производот