.

.

Дома Декор Прозорец Завеси - Прозорецот Третман Поставено со Сребро Grommet Мермер Злато Сина, Сива, Прозорецот за Покривање Кујна Кафе Дневна Соба Апстрактно Сликарс?

Дома Декор Прозорец Завеси - Прозорецот Третман Поставено со Сребро Grommet Мермер Злато Сина, Сива, Прозорецот за Покривање Кујна

DEN 911.76

Количина на стоки
Това е достапна

Микрофибер,полиестер. ????Материјал - Висок квалитет полиестер микрофибер.Мека на допир & кожата-пријателски, Не-токсични и безопасни, трајни & долготрајни. ????Големина - 2 панели по пакет.Секоја завеса мерки 40 W x 63 L инчен (Вкупна ширина е 80"). ????Лесно е Грижа - Машина мие со ладна вода, нежно циклус, собори сува ниска, бледнеат отпорни, се намали отпорни и навремено слободни. ????Уникатен дизајн - Секоја завеса панел има сребро grommets на врвот.Секој grommet внатрешен дијаметар е 1.6 инчи, може да се спореди со повеќето прачки.Лесно да се откажам, и слајд непречено.Нашите завеси не само обезбедување на вашата приватност, но исто така ќе ви овозможи да уживате во сонце.Сонцето сјае низ завеси, и тоа ќе биде убава глетка. ????Мулти Цел - Овој обичај завеса не е само погодна за различни дома стилови, но исто така и топло подарок за вашето семејство, пријателите и родителите.Ако производот имате било какви прашања, можете да нè контактирате падна слободни.Ние ќе ви одговори со 24 часа и да ви даде satiafied seervice.Големина на : 40"x 63"x 2 | Боја : Marbleptd6196.

Основните својства

Додатоци на производот