.

.

Нова Рамнотежа на Жените Влијание Кандидира Тесни

Нова Рамнотежа на Жените Влијание Кандидира Тесни

DEN 1511.76

Количина на стоки
Това е достапна

77% Полиестер, 23% Spandex.Увезени.Машина За Миење.NB СУВА брзо сушење технологија фитили влага оддалеченост од вашето тело за да ви помогне да работат надвор со леснотија.Средината на пораст седи само под половината за лесно да се вклопи и движење. 77% рециклиран полиестер, 23% spandex.Опремени силуета, дизајнирана да се чувствува сит на колкот и бедрото и дозволи за целосен опсег на движење без вишокот на ткаенина.Целосна должина.Женска НОВА РАМНОТЕЖА ПЕЧАТЕНИ ВЛИЈАНИЕ ТЕСНИ : : Вашиот популарни fave е подобрена со Женска Нова Рамнотежа Печатени Влијание Тесни.Сега ќе го добиете подобро целокупната одговара и широк удобност корселе во оваа midrise силуета кој стилски модерна графика.Mesh струење cools внатрешноста на половината и зад колената, додека 4 џебови носи musthaves.

Основните својства

Додатоци на производот