.

.

Картер е Бебе Девојки француски Тери Кавга Панталони, Розова

Картер е Бебе Девојки француски Тери Кавга Панталони, Розова

DEN 287.28

Количина на стоки
Това е достапна

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Опфатени еластична корселе за удобен одговара.Tacked сатен лак.Кавга половината.Овие француски тери панталони се започне на о-толку симпатична и cuddly облека.

Основните својства

Додатоци на производот